DJ, Wodzirej, Konferansjer, Prezenter

telefon

501 160 757

Zamówienia i Pytania

 

DJ Santi

Ponad 20 lat doświadczenia jako DJ na wesele. Kilkadziesiąt wesel, dla których zaprojektowałem i wykonałem oprawę muzyczną oraz aranżację świetlną. Niezliczona ilość wspaniałych chwil spądzonych z nowożeńcami i gośćmi weselnymi podczas tańców, gier, konkursów i przemyślnych zabaw.

 

 

DJ, Wodzirej, Konferansjer, Prezenter

 

DJ - osoba zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności

Wodzirej - człowiek prowadzący zabawę na weselach, balach, zabawach tanecznych

Konferansjer - osoba prowadząca przedstawienie, zapowiadająca punkty programu, nadająca kształt widowiskom o charakterze estradowym.

 
 
 
DJ Santi, to obsługa muzyczna wesel serwowana z estradową oprawą dopasowaną do Twoich oczekiwań
 
 
 
 
 

 

Komu zlecić oprawę artystyczno-muzyczną balu, sylwestra, wesela, studniówki, imprezy firmowej?

Wspaniała sala, dużo gości. Jadła i napitku pod dostatkiem. Ale, to nie wszystko. Aby zabawa była udana, aby goście i organizatorzy mieli miłe wspomnienia nie wystarczy muzyka puszczona z "wieży HiFi" na zasadzie "puszczę wam fajny kawałek".

Zabawa musi mieć odpowiednią oprawę muzyczną i artystyczną. Prowadzący musi "wyreżyserować" jej przebieg. Nadać jej niepowtarzalny klimat.

Do poprowadzenia balu, sylwestra, wesela, studniówki, imprezy firmowej można skorzystać z pomocy DJ'a, który zajmie się oprawą muzyczną, konferansjera zapowiadającego poszczególne wydarzenia i Wodzireja do organizowania i prowadzenia zabaw oraz konkursów.

Jednak, trzyosobowy skład prowadzących, to ze względu na wysokie koszty rzadkość. Najczęściej wystarczy zawodowy DJ z doświadczeniem estradowym. DJ posiadający profesjonalny sprzęt muzyczny i zaawansowany zestaw efektów świetlnych, kul dyskotekowych itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli spodobała Ci się moja oferta, bądź strona internetowa,

potwierdź to proszę dodając "polub" przyciskiem Facebook,
lub dodaj +1 przyciskiem Google+

https://plus.google.com/+DjnaweseleslaskPl-DJsanti/posts

 
 
 
 

DJ Santi na GOOGLE Plus ...