Księga gości DJ Santi, to miejsce na pamiątkowe wpisy Par Młodych i gości weselnych. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami i wspomnieniami z prowadzonych przeze mnie wesel.

Aby dokonać wpisu należy kliknąć na zakładkę "Post Message"
W formularzu wpisujemy

Tytuł wpisu w rubryce "Subject "
Imię i Nazwisko w rubryce "Name"
Tekst wpisu w rubryce "Content "
 

Dj Santi, DJ na wesele, DJ na kazdą okazję.

 

Post Message
 


Monika i Olaf ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Młoda Para

Dziękujemy bardzo za zajefajna imprezę DJ Santi rozbawiles naszych gości na maksa i tych małych i dużych jak i seniorów. Ekstra zabawy wspaniała organizacja jak i pomoc w doborze utworów muzycznych. Cieszę się że mogliśmy spędzić ten ważny w naszym życiu czas u twego grającego boku. Polecam wszystkim młodym ludziom DJ Santi jest naprawdę bardzo miły sympatyczny człowiek nam pomógł w każdej sprawie nie tylko muzycznej jego prace oceniamy na celujacy goście zadowoleni w 100%. Ten dzień zawsze będziemy wspominać mile gdyż bez Twej osoby zabawa nie była by tak wspaniała i roztanczona Dziękujemy bardzo Młoda Para z Rudy Śląskiej Goduli 


30. 05. 2017
Anita i Paweł : Para Młoda

DJ Santi z Rudy Śląskiej rozbawił wszystkich naszych gości weselnych , od młodzieży po seniorów . Bardzo dobra współpraca na weselu , pomysłowość , chęci i doświadczenie ze strony naszego DJ , to wszystko musiało sie zakończyć udanym weselem , za co bardzo dziękujemy Piotrowi . Polecamy wszystkim tego człowieka  smile . Anita i Paweł  F.


24. 07. 2016
Patrycja i Krystian: Wesele

Dziękujemy za super oprawę muzyczną na naszym weselu. Bawiliśmy się świetnie, goście jeszcze lepiej? wszyscy zadowoleni? gorąco polecamy wszystkim Piotra na wesele?? dziekujemy i pozdrawiamy ??


20. 07. 2016
Robert i Dorota ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): DJ Santi z Rudy Śląskiej spisał sie na Medal

Dziękujemy za świetną zabawę na naszym weselu . Pełen profesjonalizm ze strony DJ Santi laughing . Polecamy wszystkim szukającym DJ-a na swoje wesele . Dajemy 10 punktów . Robert i Dorota .


15. 02. 2016
Ania: Serdecznie polecam!

Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Serdecznie polecam DJ Santi! Impreza poprowadzona znakomicie! Wysoka kultura prowadzącego to ogromny plus. Wszystko na poziomie i dokładnie według wcześniej umówionego scenariusza:) Jak się bawić to z DJ Santi!!!


12. 02. 2016
 
Powered by Phoca Guestbook
 
 
 
 

DJ Santi na GOOGLE Plus ...